Teraz jest 27.04.2024, 19:38



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Czy jesteś negatywnie nastawiony do gejów ? 

Czy jesteś w jakikolwiek sposób negatywnie nastawiony do gejów ?
TAK 49%  49%  [ 43 ]
NIE 51%  51%  [ 44 ]
Liczba głosów : 87

Czy jesteś negatywnie nastawiony do gejów ? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 13.01.2006, 10:43
Lokalizacja: W-wa
Posty: 753
Podziękował: 0
Pomógł: 1

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: LR Defender 90 300tdi
Rok prod.: 1994
Województwo: mazowieckie
Post 
kros napisał(a):
McsEb napisał(a):
kros napisał(a):
annetka napisał(a):
Ja uważam, że lepiej dla dziecka byłoby być wychowywanym przez rodzine homoseksualna niż przez pijaków, którzy beda je głodzić i przypalać żelaskiem.

Owszem, to prawda, zakładając że rodzina gejowska nie będzie patologiczna.


A który sąd przyzna prawa opieki nad dzieckiem patologicznej rodzinie ? Sorry, ale ten argument nie ma sensu.

Może nie przecyzyjnie się wyraziłem. W tym zdaniu chciałem postawić akcent na Owszem, to prawda Zgadzam się z Annetką, w sytuacji którą przytacza.

A ja chciałem tylko zauważyć że niemożliwością jest żeby patologiczna rodzina obojętnie o jakiej orentacji seksualnej mogła adoptowac dziecko. Żeby adoptowac dzieci trzeba spełnić najpierw pewne warunki które to wykluczają.

kros napisał(a):
A skąd dzieci się dowiedzą? Od plotkujących rodziców? Nie zgadzam się. Przecież widzą kto dziecko odprowadza do szkoły. Widzą na podwórku gdzie mieszka. Jacy inni ludzie wchodzą/wychodzą z mieszkania i że są to np. dwaj panowie. Dzieciaki przecież nie bazują tylko na tym co usłyszą od dorosłych.
Zachowania wynoszą z domu, ale i ze szkoły, z podwórka itp.

Dzieci z rodzin hetero obserują, słuchają, widzą nastawienie rodziców do pewnych spraw i same potem tak postepują ucząc się od rodziców. Generalnie tylko od dorosłych zależy jakie dziecko będzie miało nastawienie do gejów. Jeśli ze szkoły, podwórka wynosi jakieś niewłaściwe wzorce, zadaniem rodziców jest dopilnować aby ich nie przejęły. Jeśli widząc dwóch panów trzymających się za rękę automatycznie negatywnie na to reaguje to znaczy że ktoś im powiedział że to jest coś złego. Dzieci w szkołach, na podwórku wymieniają się ze sobą poglądami ale poglądy te najpierw ktos musiał im wpoić.

kros napisał(a):
Jeżeli otoczenie dziecka jest niedojrzałe to może pierwszym krokiem powinno być ucywilizowanie środowiska, a dopiero potem takie działania jak adopcje homo? Nie uważasz?

Oczywiście zgadzam się, tylko czemu przez to mają cierpieć niewinne osoby. Najgorsza jest niewiedza ludzi którzy myślą że bycie homoseksualistą to wybór, że osoba taka myśli tylko o seksie, nie ma uczuć, jak jest w poblizu to lepiej uciekać bo może zgwałcić i wszysy geje są chorzy na aids.

kros napisał(a):
McsEb napisał(a):
Poza tym sami Heteroseksualiści w 90% stwierdzają że nawet jesli by mieli prawo to by się mocno zastanowili nad adoptopcją w trosce o dobro dziecka własnie przez chore patologiczne heteroseksualne społeczeństwo - w dużej części wychowane w ten sposób przez Kosciół Katolicki.


Ale pozostałe 10% się nie zastanawia narażając tym samym dzieci na to wszystko o czym pisałem wcześniej.

A czy na prawdę to homoseksualiści muszą myśleć za heteroseksualistów ? To chyba nie ich wina ze hetero-mochery mają ciemnotę umysłowa rodem ze średniowecza.


kros napisał(a):
Może jestem hetero o zbyt wąskich horyzontach.

Wcale tak nie myślę, ciesze się że zabrałeś zdanie w tej dyskusji :)

kros napisał(a):
Poza tym wcale nie jest powiedziane że rodzina homo będzie więcej czasu poświęcać dziecku niż hetero. Przecież ci ludzie też mają pracę też mogą gonić za kasą, też mają sprawy dnia codziennego, podobnie jak ci hetero.
Dlatego nie można przyjąć że z definicji otoczą dziecko lepszą opieką, co próbujesz przekazać.

Chciałem tylko pokazać że nie wystarczy że jest rodzina heteroseksualna i juz jest 100% sukcesu, ona jeszcze musi potrafić odpowiednio wychowac swoje dziecko.
Nie chcę przekonywać że rodzina homo będzie lepsza od hetero, chcę tylko powiedzieć że nie na orientacji seksualnej rodziców powinno sie opierac założenie odpowiedniego wychodwania dziecka, ale na innych wartościach. Żeby jakakolwiek rodzina mogła adpotować dziecko musi spełnic odpowiednie warunki, osoby które na codzien siedzą cały czas w pracy i nie mają na nic czasu ale chciałby by miec dziecko (w tym wypadku chyba tylko dla własnej egoistycznej przyjemnosci) na pewno nie dostaną zgody na adopcję.

kros napisał(a):
Za lepszą alternatywę dla dzieci z domów dziecka uważam np. rodzinne domy dziecka gdzie para hetero wychowuje małą grupkę dzieci, niż rodzinę homo z dzieckiem.
Gdyż przypomina to rodzinę do której większość społeczeństwa jest przyzwyczajona. Co tym samym nie wzbudza tylu negatywnych emocji. Poza tym jest tam kobieta i jest mężczyzna o czym pisałem wcześniej.

Tak to jest bardzo dobra alternatywa. Nie mówię że jedyną słuszną możliwą metodą jest adopcja przez pary homoseksualne. Mówie że powinna byc na równi traktowana jak inne.

kros napisał(a):
Jeżeli żyjemy w jakimś społeczeństwie to możemy się albo do niego dopasować, albo być pionierami zmian, ale tylko wtedy gdy ewentualne niepowodzenia czy ataki będą skierowane wyłącznie w pomysłodawców, a nie w osoby trzecie i to bogu ducha winne dzieci.

I jak widać homoseksualiści nie chcą być traktowani jako gorsi ludzie wynikiem czego sa protesty na ulicach i wcale im sie nie dziwię. Tez nie chciałbym być traktowany jak trędowaty tylko dlatego bo większośc uważa że ma racje.

kros napisał(a):
Dlatego aktualnie jestem przeciwnikiem homo-adopcji, Choć wiem że w niektórych przypadkach mogły by poprawić sytuację dziecka, jednak obawiam się że w przytłaczającej większości przypadków naraziły by je tylko na zbędne przykrości.

Faktycznie w dzisiejszych czasach bez edukacji samego społeczeństwa adopcje takie mogły by byc niebezpieczne dla dzieci. Ale nadal podkreślam - z winy osób heteroseksualnych.

kros napisał(a):
Nie chcę Cię przekonywać bo widzę, że jesteś mocno utwierdzony w swoich przekonaniach, chcę jedynie przedstawić swój punkt widzenia i naświetlić niektóre problemy które dostrzegłem.

Po to załozyłem ten wątek :)


15.06.2006, 15:13
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Miałem sie nie udzielać ale Seba nie dał mi spokoju na gg i zamiast uczyć się spokojnie do egz zachecił do wzięcia udziału w dyskusji.
Nie umiem w pełni określić mojego stosunku do gejów, kiedyś byłem w 100% przeciw i bardzo nie tolerancyjny ale człowiek wraz z wiekiem się zmienia, uczy i możę stąd pewna zmiana poglądów u mnie ale przedewszystkim nie moge sie zgodzić z kilkoma wypowiedziami na forum

plasmo napisał(a):
OT: wczoraj przeczytalem w gazecie, ze lewicowe ugrupowania hiszpanskie chca aby malpy czlekoksztaltne mialy takie same prawa jak ludzie bo maja 96% procent zgodnosci DNA!!! CHyba ich poje ... alo!!!


prawie robi wielką różnice :) a 96% to nie 100 wiec nie zapędzajmy się

plasmo napisał(a):
Tak sie zastanawiam, powiedzmy ze teraz 90% ludzkosci to hetero, a jesli za 500 lat bedzie wiecej homo to kto tu bedzie "normalny"


jak będzie 90% gejów to nie będzie społeczeństwa bo chciałem wam przypomnieć ze związki homoseksulane nie mają naturalnej zdolności do rozmnażania się :)
Jeśli faktycznie istnieje odraza do płci przeciwnej to w tym przypadku na dziecko odmiennej płci ta odraza może być skierowana na nie !

Adopcja w Polsce ? NIE dlaczego?
bo nie jest społ gotowe, bo nie ma tolernacji, bo nie jestem pewien czy to tak naprawdę dobry pomysł (to wiąże sie z moją nie wiedzą), bo jak juz pisałem rózne są zachowania przedstawicieli homoseksulanych do płci przeciwnej itd...
Ale przedewszystkim nie jest społ na to gotowe dzieci są okrótne a rodziece potrafią być jeszcze gorsi wiec takie dziecko wychowane przez zwiazek homo bardzo szybko może mieć bardzo duże problemy psychiczne

Loni napisał(a):
Zresztą zawsze ciekawi mnie dlaczego geje wywołują /przeważnie u mężczyzn hetero/ obżydzenia a lesbijki są :good: hehe :mrgreen:


moze inaczej, lesbijki są bardziej akceptowane i tak naprawdę nie tylko przez mężczyz ale i kobiety a to wynika z naszej kultury. To jak dwie kobiety podczas wypadu idą razem do toalety nie budzi zdziwienia, dwóch facetów tak..
dwie dziewczynki idące za rece i przytulające sie jest ok, dwóch chłopcówów nie ... itd...
to jest udowodnione naukowo że większa bliskość dwóch kobiet jest w pełni akceptowalna w naszym społeczeństwie

MCSeb napisał(a):
A ja chciałem tylko zauważyć że niemożliwością jest żeby patologiczna rodzina obojętnie o jakiej orentacji seksualnej mogła adoptowac dziecko. Żeby adoptowac dzieci trzeba spełnić najpierw pewne warunki które to wykluczają.

nie zawsze, czasami starczy kasa i znajomosci -> chociazby słynne ostatnio sprawy kupowania dzieci

Ogóleni temat bardzo długi i nie znajdzie sie kompromisu w nim, przynajmniej moim zdaniem.
Mam nadizeje ze nikogo nei uraże ale uważam że:
- NIE DLA ADOPCJI W POLSCE, pierw zmiana myślenia społ a potem adopcja przez gejów i to też nie koniecznie wszystkich (aspekt wychowania ma znaczenia, awersja do płci przeciwnej występująca u przestawicieli homoseksulanych itd..)
- Równość praw życia TAK, niech mają prawo do uzewnętrznania swoich uczuć ale w granicach norm (to sie tyczy też hetero)
- co do par i ogólnie przedstawcieli homo to cąły czas wzbudza u mnie złość to co sie dzieje w anglii czy USA ze wykorzystują swoją pozycje teoretycznie słabszych do wymuszeń (praca, zwolnienia, znizki itd..)

Pozdrawiam i życze miłej dyskusji


15.06.2006, 17:51

Dołączył(a): 13.01.2006, 10:43
Lokalizacja: W-wa
Posty: 753
Podziękował: 0
Pomógł: 1

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: LR Defender 90 300tdi
Rok prod.: 1994
Województwo: mazowieckie
Post 
Oddi napisał(a):
Adopcja w Polsce ? NIE dlaczego?
bo nie jest społ gotowe, bo nie ma tolernacji, bo nie jestem pewien czy to tak naprawdę dobry pomysł (to wiąże sie z moją nie wiedzą), bo jak juz pisałem rózne są zachowania przedstawicieli homoseksulanych do płci przeciwnej itd...

Myślę że nie gorsze niż zachowania heteryków do homoseksualistów.
A skąd się biora takie negatywne nastawienia ? Może to zwykła obrona-kontratak przed atakiem Heteryków ?

Oddi napisał(a):
Ale przedewszystkim nie jest społ na to gotowe dzieci są okrótne a rodziece potrafią być jeszcze gorsi wiec takie dziecko wychowane przez zwiazek homo bardzo szybko może mieć bardzo duże problemy psychiczne

Zgadzam się, jak juz mówiłem wcześniej i nie tylko ja.

Oddi napisał(a):
Loni napisał(a):
Zresztą zawsze ciekawi mnie dlaczego geje wywołują /przeważnie u mężczyzn hetero/ obżydzenia a lesbijki są :good: hehe :mrgreen:


moze inaczej, lesbijki są bardziej akceptowane i tak naprawdę nie tylko przez mężczyz ale i kobiety a to wynika z naszej kultury. To jak dwie kobiety podczas wypadu idą razem do toalety nie budzi zdziwienia, dwóch facetów tak..
dwie dziewczynki idące za rece i przytulające sie jest ok, dwóch chłopcówów nie ... itd...
to jest udowodnione naukowo że większa bliskość dwóch kobiet jest w pełni akceptowalna w naszym społeczeństwie

Fakt u nas zakorzenione jest że jak facet ma uczucia to znaczy że jest zniewieściały. Tak samo wspomniani przez Annetkę mężczyżni metroseksualni. Golą sobie ciało w pewnych miejscach, kąpią się 5 razy dziennie, długo przesiadują w łazience. U nas nie postrzegane jest to jako higena osobista na cywilizowanym poziomie, facet ma sie golić najlepiej siekierą a jako wody po goleniu uzywać denaturatu, miec skórę jak papier ścierny, wtedy jest ok.
Koelga będąc w egipcie mówił że tam faceci chodzą za rękę po ulicy, okazując przez to między sobą przyjaźń, i nie są gejami. Co kraj to obyczaj.

Oddi napisał(a):
MCSeb napisał(a):
A ja chciałem tylko zauważyć że niemożliwością jest żeby patologiczna rodzina obojętnie o jakiej orentacji seksualnej mogła adoptowac dziecko. Żeby adoptowac dzieci trzeba spełnić najpierw pewne warunki które to wykluczają.

nie zawsze, czasami starczy kasa i znajomosci -> chociazby słynne ostatnio sprawy kupowania dzieci

Ten argument możemy zastosować do wszystkiego i wszedzie, wiadomo że jak ktos nieuczciwy to nic sie nie poradzi.

Oddi napisał(a):
- NIE DLA ADOPCJI W POLSCE, pierw zmiana myślenia społ a potem adopcja przez gejów i to też nie koniecznie wszystkich (aspekt wychowania ma znaczenia, awersja do płci przeciwnej występująca u przestawicieli homoseksulanych itd..)

Rozwiń wątek awersji ?
Specjalnie poczytałem wypowiedzi gejów i lesbijek na ich forach o adopcji. Myślę że najwięcej wiedzą na ten temat. Nie zauważyłem w ich wypowiedziać jakiejś nienawiści do płci przeciwnej i do samych heteroseksualistów ogólem też nie co najwyżej żal.
Czytałem też wypowiedzi chłopaka wychowywanego na dziewczynkę przez rodziców i jakoś nie wyrósł na geja.
Niestety nie jest tak pięknie że do szczęscia dziecka wystarcza ze ma mamę i tatę. Połowa dzieci w rodzinach hetero pochodzi z ciąż przypadkowych, niezaplanowanych, niechcianych. Coraz więcej słyszymy o katowaniu swoich dzieci przez kochających heteroseksualnych rodziców. Tak samo sama wiedza wychowawcza jest na niski poziomie.
Myślę że para homoseksualna dużo powazniej przygotowuje się do decyzji adopcji dziecka niż nieżadko młode niedojżałe rodziny heteroseksualne. Wszystko jest dokładnie przemyślane. Dodatkowo jak juz mówiłem badania dowodza że dzieci takie nie sa wychowywane gorzej a w niektórych aspektach nawet lepiej. Poza tym nie ma potwierdzonych przypadków że z pary homoseksualnej częściej wyrasta gej/lesbijka niż z pary hetero. to jest fakt - badania było robione na kontretnych przypadkach, nie ma tutaj nad czym polemizowac.


16.06.2006, 12:06
Zobacz profil GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17.06.2005, 06:18
Lokalizacja: Poznań
Posty: 1415
Zdjęcia: 7
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: BKY-1.4 16V 75KM
Rok prod.: 2004
Województwo: wielkopolskie
Post 
Ciekawy temat do dyskusji. Sam muszę przyznać, że moje podejście do tego zagadnienia z biegiem lat się zmienia. Generalnie wydaje mi się, że epatowanie swoją seksualnością nie jest jakieś szczególnie (przeze mnie) mile widziane. Sam się nie obnoszę z tym kim jestem (no może poza obrączką ;-) ) i nie specjalnie lubię jak ktoś z powodu tego że jest gejem urządza parady. Co do gejów, to osobiście chyba nikogo takiego nie znam (piszę chyba, bo nie o wszystkich znajomych wiem jacy są ;-) ). Tak więc zagadnienie znam głównie z mediów. Nie wiem generalnie jakich praw brakuje osobom deklarującym się geje. Kiedyś czytałem że osoby homoseksualne nie wytrzymują długo w stałych związkach, raczej często zmieniają partnerów. Nie wiem czy to faktycznie tak jest, ale jeśli tak, to po co małżeństwo? Po co adopcje? Z resztą nawet jeśli mieli by prawo do adopcji, to musieliby i tak przechodzić całą długą biurokratyczną drogę bez gwarancji sukcesu. Z resztą chyba bardziej zależałoby na tym parom lesbijskim (niezbyt to ładne słowo) niż gejowskim. Takie założenie wysnuwam z tego, że kobiety mają naturalny "pęd" do macierzyństwa, choć może w związku z zaburzoną sferą seksualności również i do kwestii macierzyństwa stosunek jest inny?
Generalnie nie wnikam w temat. Problem nie dotyczy mnie (w tym sensie że jestem hetero) i nie specjalnie zależy mi na jego rozwijaniu. Trochę już irytuje mnie szum medialny wokół tego tematu, parady, talk showy i inne tego typu wydarzenia.
Ja akurat jestem katolikiem, znam zdanie papieża w tym względzie i generalnie uznaję je, nie mam specjalnie chęci i woli aby to kwestionować (tak nawiasem ktoś napisał o wierzeniu w kościół katolicki - otóż w kościół się nie wierzy. Wierzy się co najwyżej w Boga i należy się do takiego czy innego kościoła).
P.S. ciekawe czy podobną dyskusję wywołała by kwestia aborcji. Temat moim zdaniem cięższy i wzbudzający we mnie większe emocje, obecnie troszkę nieobecny w mediach.

Tak mi się jeszcze nasuneło - środowiska gejowskie często nazywają ludzi o poglądach im nieprzychylnych ciemnogrodem, moherowymi beretami, średniowieczem itd. Nie wykazują zatem tolerancji dla poglądów innych niż swoje, ale domagają się toleracji względem swoich upodobań seksualnych. Moim zdaniem, jeśli czegoś wymagasz od innych, musisz sam świecić przykładem... ;-)


18.06.2006, 22:34
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
McsEb napisał(a):
Oddi napisał(a):
Ale przedewszystkim nie jest społ na to gotowe dzieci są okrótne a rodziece potrafią być jeszcze gorsi wiec takie dziecko wychowane przez zwiazek homo bardzo szybko może mieć bardzo duże problemy psychiczne

Zgadzam się, jak juz mówiłem wcześniej i nie tylko ja.

no to fajnie że przynajmniej w tej kwesti się zgadzamy :)
McsEb napisał(a):
Oddi napisał(a):
Loni napisał(a):
Zresztą zawsze ciekawi mnie dlaczego geje wywołują /przeważnie u mężczyzn hetero/ obżydzenia a lesbijki są :good: hehe :mrgreen:


moze inaczej, lesbijki są bardziej akceptowane i tak naprawdę nie tylko przez mężczyz ale i kobiety a to wynika z naszej kultury. To jak dwie kobiety podczas wypadu idą razem do toalety nie budzi zdziwienia, dwóch facetów tak..
dwie dziewczynki idące za rece i przytulające sie jest ok, dwóch chłopcówów nie ... itd...
to jest udowodnione naukowo że większa bliskość dwóch kobiet jest w pełni akceptowalna w naszym społeczeństwie

Fakt u nas zakorzenione jest że jak facet ma uczucia to znaczy że jest zniewieściały. Tak samo wspomniani przez Annetkę mężczyżni metroseksualni. Golą sobie ciało w pewnych miejscach, kąpią się 5 razy dziennie, długo przesiadują w łazience. U nas nie postrzegane jest to jako higena osobista na cywilizowanym poziomie, facet ma sie golić najlepiej siekierą a jako wody po goleniu uzywać denaturatu, miec skórę jak papier ścierny, wtedy jest ok.
Koelga będąc w egipcie mówił że tam faceci chodzą za rękę po ulicy, okazując przez to między sobą przyjaźń, i nie są gejami. Co kraj to obyczaj.

Ale nie ma chyba co się odnosić do innych kultur, bo to zupełnie inna sytuacja. Kultura islamu jest mimo wszystko inna on naszej, a cała dyskusja raczej odnosi się do sytuacji w Polsce a nie Świecie ... Swoją drogą do ciekaw jestem jaki jest stosunek do kultury gejowskiej w państwach islamu :) to może być ciekawy temat bo tam religia jest znacznie bardziej obecna w życiu codziennym.
Ale to może zostawmy na osobny topic

MCSeb napisał(a):
Oddi napisał(a):
MCSeb napisał(a):
A ja chciałem tylko zauważyć że niemożliwością jest żeby patologiczna rodzina obojętnie o jakiej orentacji seksualnej mogła adoptowac dziecko. Żeby adoptowac dzieci trzeba spełnić najpierw pewne warunki które to wykluczają.

nie zawsze, czasami starczy kasa i znajomosci -> chociazby słynne ostatnio sprawy kupowania dzieci

Ten argument możemy zastosować do wszystkiego i wszedzie, wiadomo że jak ktos nieuczciwy to nic sie nie poradzi.

Tylko w przypadku adopcji jest bardzo duży problem z nielegalnym procederem i nie trzeba teraz jeszcze utrudniać tej sytuacji wprowadzając adopcje przez związki homoseksulane narazie powinno się uzdrowić obecny system i dopiero myśleć o adopcji przez związki homoseksualne

Wątek awersji i adopcji moge dalej poruszyć jak skończe sesje i będe miał czas zeby poszukać jakis publikacji co by poprzeć moje stanowisko.

Mr. T napisał(a):
Sam się nie obnoszę z tym kim jestem (no może poza obrączką ) i nie specjalnie lubię jak ktoś z powodu tego że jest gejem urządza parady.

Popieram :) tak samo nie lubie protestów rolników, taksówkarzy ... na ulicach warszawy doprowadza mnie to do szału.
Niech sobie mają prawo do wyrażania swojego niezadowolenia, opinii.... ale nie koniecznie tak żeby reszzta społeczeństwa cierpiała z tego powodu mając utrudnienia w poruszaniu się i tak juz zakorkowaną stolicą

Mr. T napisał(a):
Ja akurat jestem katolikiem, znam zdanie papieża w tym względzie i generalnie uznaję je, nie mam specjalnie chęci i woli aby to kwestionować (tak nawiasem ktoś napisał o wierzeniu w kościół katolicki - otóż w kościół się nie wierzy. Wierzy się co najwyżej w Boga i należy się do takiego czy innego kościoła).

Nom tutaj się nie zgodzę z Tobą ale temat wiary i kościoła to oddzielny temat, ale jeśli by chodziło o samą wiare w Boga to nie był by Ci potrzebny kościół, przecież Bóg jest wszędzie ?
Pozatym w tej chwili to jest już chyba wiara w kościół i całą jego otoczkę ... szczególnie wśród pewnej grupy ludzi.

Mr T napisał(a):
Tak mi się jeszcze nasuneło - środowiska gejowskie często nazywają ludzi o poglądach im nieprzychylnych ciemnogrodem, moherowymi beretami, średniowieczem itd. Nie wykazują zatem tolerancji dla poglądów innych niż swoje, ale domagają się toleracji względem swoich upodobań seksualnych. Moim zdaniem, jeśli czegoś wymagasz od innych, musisz sam świecić przykładem...


Chyba nie dokońca masz racje, bo przecież środowiska homoseksualne nie negują wiary w Boga, czy funkcjonowanie kościoła ale nietolerancje względem innych grup społecznych

Pozdrawiam


19.06.2006, 23:24
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17.06.2005, 06:18
Lokalizacja: Poznań
Posty: 1415
Zdjęcia: 7
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: BKY-1.4 16V 75KM
Rok prod.: 2004
Województwo: wielkopolskie
Post 
Oddi napisał(a):
Nom tutaj się nie zgodzę z Tobą ale temat wiary i kościoła to oddzielny temat, ale jeśli by chodziło o samą wiare w Boga to nie był by Ci potrzebny kościół, przecież Bóg jest wszędzie ?

no niby się zgadza i nie zgadza ;-) . To faktycznie temat na odrębną dyskusję bo sam mam na ten temat różne przemyślenia ;-) .
Oddi napisał(a):
Chyba nie dokońca masz racje, bo przecież środowiska homoseksualne nie negują wiary w Boga, czy funkcjonowanie kościoła ale nietolerancje względem innych grup społecznych

Tu może faktycznie nieprecyzyjnie się wyraziłem. Nie chodziło mi o to, że homoseksualiści nie tolerują wiary tylko wyrażają się obraźliwie o osobach wyrażających poglądy odmienne od ich.


20.06.2006, 07:54
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
nie jestem negatywnie nastawiony do gejow, murzynow itd. pod warunkiem ze nie wchodza mi w droge! a adoptowanie dziecka przez gejow uwazam za niedopuszczalne. Takie dziecko juz w szkole zacznie dobierac sie do swich kolegow i wychowa sie z takim samy skrzywieniem jak jego "rodzice" :nono:


23.06.2007, 06:49

Dołączył(a): 13.01.2006, 10:43
Lokalizacja: W-wa
Posty: 753
Podziękował: 0
Pomógł: 1

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: LR Defender 90 300tdi
Rok prod.: 1994
Województwo: mazowieckie
Post 
Chyba najbardziej ksenofobiczna i szowinstyczna wypowiedź w tym wątku. Głosowałeś na Wierzejskiego ?


23.06.2007, 07:51
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
nie nie glosowalem na niego
niechcialbym tu nigogo obrazic nie dyskryminuje ludzi tylko dlatego ze maja inny kolor skory, czy inny pociag seksualny. denerwuje mnie to ze demonstruja swoja milosc czesto w miejscach publicznych i nie kazdemu to odpowiada, albo idziesz na impreze a czujesz ze cie koles za dupe zlapie :czerwona: mialem na mysli takie przypadki.


24.06.2007, 11:03
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL