Teraz jest 27.04.2024, 18:01



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
[F1] wskaźnik paliwa a LPG 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 28.12.2007, 20:37
Lokalizacja: Poznań
Posty: 5
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: AUA-1.4 16V 75KM
Rok prod.: 2000
Województwo: wielkopolskie
Post wskaźnik paliwa a LPG
:worthy: Problem ze wskaźnikiem poziomu paliwa to znaczy od momentu kiedy założyłem instalację gazową mam problem ze wskazaniami wskaźnika paliwa, jak wskazówka dojdzie do początku pola oznakowanego rezerwą po przejechaniu paru kilometrów spada mi do zera mimo że w zbiorniku jest około 7 litrów benzyny. Mam Fabię 1.4 MPI 44kw. Może ktaś z was wie co jest tego przyczyną i jak to naprawić

_________________
Piotr


24.03.2008, 20:56
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 20.06.2007, 15:00
Lokalizacja: B-stok
Posty: 14
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Samochód: fabia + corsa D
Województwo: podlaskie
Post Re: wskaźnik paliwa a LPG
piotrpawlik1 napisał(a):
:worthy: Problem ze wskaźnikiem poziomu paliwa to znaczy od momentu kiedy założyłem instalację gazową mam problem ze wskazaniami wskaźnika paliwa, jak wskazówka dojdzie do początku pola oznakowanego rezerwą po przejechaniu paru kilometrów spada mi do zera mimo że w zbiorniku jest około 7 litrów benzyny. Mam Fabię 1.4 MPI 44kw. Może ktaś z was wie co jest tego przyczyną i jak to naprawić



to tak zawsze nie bylo ??

juz nie pamietam czy jak nie mialem LPG to bylo inaczej ale jakos wydaje mi sie ze zawsze jak juz piknie rezerwa to wskazowka spadala do 0 , ot tak abym w koncu jechal na stacje a nie liczyl na to ze jeszcze troche posmigam ;]

_________________
LPG ;p


25.03.2008, 15:58
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 15.04.2006, 20:00
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Posty: 267
Podziękował: 0
Pomógł: 17

Silnik: AZE-1.4 8V 60KM
Rok prod.: 2003
Województwo: śląskie
Post 
Kolego z chwilą osiągnięcia poziomu paliwa w okolicy rezerwy to jest jak zacznie piszczeć rezerwa to samochód ( wskaźnik )nie pokazuje poziomu paliwa zależnie od pływaka w zbiorniku czy tam w pompie tylko pokazuje poziom paliwa wyliczony przez komputer. To znaczy że jeśli zacznie Ci piszczeć rezerwa a ty będziesz jeździł na gazie to i tak komputer czy wskaźnik poziomu paliwa się obniża i pokazuje że w baku ubywa paliwa czyli benzyny.


26.03.2008, 11:21
Zobacz profil GG
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL