Teraz jest 02.05.2024, 22:52



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Ukrycie korka od gazu 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 06.04.2006, 22:56
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2320
Zdjęcia: 8
Podziękował: 10
Pomógł: 102

Silnik: CJZD-1.2 TSI 110KM
Skrzynia: O2U - 6b, OAM - AUT (1.2TSI 110KM)
Samochód: F3 MC
Rok prod.: 2015
Województwo: śląskie
Post Ukrycie korka od gazu
skodzik napisał(a):
a autor tego tematu ....wyjaśnił, że chodzi mu o to, żeby parkować na parkingu podziemnym gdzie jest zakaz dla tego typu pojazdów, a nie o to żeby nie niszczyć zderzaka.

każdy wie o co kaman, więc i tak kolego Twoje podejście ( jednej osoby) nie zmieni zachowania tłumu... po prostu należy się pogodzić z faktem że "tak już jest" i JA tego nie zmienie bo jestem ZA MAŁY .... takie mamy prawo że każdy kombinuje i ukrywa korek od gazu żeby "autko lepiej wyglądało ", żeby cieć się nie czepiał, albo żeby dzieci na parkingo gałęzi nie pchały do otwartego korka ....
to jest temat rzeka i KAŻDY bedzie miał swój punkt widzenia.
ja widze ładny zderzak,
Ty widzisz łamanie prawa ... i jest ok. ale ja i tak go ukryje :D
:browar: :mrgreen:

a skoro mechanik nie wie jak naprawić auto to niech kupi noże :mrgreen:

_________________
Sprzedaję : > na allegro < lub > na OLX <
F1 - sprzedana Obrazek
OII - sprzedana Obrazek
F3 - obecnie Obrazek


01.04.2011, 18:16
Zobacz profil GG Album osobisty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12.03.2010, 12:37
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 16
Podziękował: 1
Pomógł: 2

Silnik: BBY-1.4 16V 75KM
Samochód: Skoda Fabia [sedan]
Rok prod.: 2007
Województwo: mazowieckie
Post Re: Ukrycie korka od gazu
skodzik napisał(a):
Problem z powyższym przykładem jest taki, że Wasz sprzedawca nie zapisał się na forum publiczne i nie założył tematu np. "Jak skutecznie sprzedawać noże, które mają służyć do zabijania?"

Praworządny, krytykujący wszystkich skodzik ekspresowo zmienił wątek - nie odniósł się do przestrzegania prawa i ścisłego stosowania się do przepisów ruchu drogowego w jego wydaniu. Natomiast krytyka wszystkiego i wszystkich przychodzi mu z ogromną łatwością...
skodzik napisał(a):
Prywatnie każdy może myśleć sobie co chce ale wypowiadając się publicznie trzeba trochę "pokory". Poza tym chodziło mi o to, żeby pokazać hipokryzję w zachowaniach, zauważcie jak chętnie doradzacie w tym temacie wiedząc czemu ma to służyć [...]

...z jednej strony odnoszę wrażenie, że wpisy użytkownika skodzik zaczynają przybierać jakby formę forumowych rekolekcji wielkopostnych... Mają one chyba na celu wzbudzenie poczucia winy oraz wyrzutów sumienia u wszystkich tych, którzy schowali sobie korki w celu domniemanego stawania w opozycji wobec obowiązującego prawa. Kwestie estetyczne i praktycznie nie są dla niego żadnymi argumentami - chowający jest traktowany jako rzezimieszek. Rozumiem, że oczekiwanym efektem jest wielkopostne nawrócenie, polegające na wyjęciu korków spod klapek wlewu etyliny i umieszczenie ich w widocznym miejscu na zderzaku. Ja na szczęście nie schowałem, ale w ramach nawrócenia powinienem pewnie skasować posta z fotkami schowanych wlewów LPG...
skodzik napisał(a):
[...]nie chce uznać reklamacji to zapisujecie się na forum i prosicie o rady jednocześnie narzekając na mechanika[...]

...z drugiej strony z postów tych emanuje na odległość jakiś żal do świata i otaczającej rzeczywistości. Przypominam jednak, że fabiaclub.pl nie jest gabinetem psychologicznym - pomocy w problemach typu nie akceptacja otaczającego świata, warto poszukać gdzieś indziej.

A teraz już całkowicie poważnie. Dalsze prowadzenie tego typu dyskusji z użytkownikami mającymi żal do wszystkiego i wszystkich... że ludzie korki chowają, że kombinują, że faktur nie biorą... nie ma po prostu sensu. No i jeszcze jedno - kolego skodzik - jeśli nie odpowiada Ci "klimat" niniejszego forum i twierdzisz, że rejestrują się tu desperaci oszukani przez mechaników, którzy w dodatku nie biorą faktur, to zaniechaj korzystania z tej witryny i uprzykrzaj życia tym, którzy wymieniają tu informację - bynajmniej nie łamiąc w ten sposób prawa. THE END


01.04.2011, 19:29
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24.01.2006, 09:43
Posty: 3671
Podziękował: 34
Pomógł: 98

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: kura
Rok prod.: 2000
Województwo: łódzkie
Post Re: Ukrycie korka od gazu
panowie każdy wie jakie posunięcia w modyfikacji własnego samochodu są dozwolone a jakie nie, są to sprawy osobiste i indywidualne. sam tytuł tematu nie wzbudza żadnych negatywnych skojarzeń i nie nakłania do łamania prawa więc można kontynuować rozmowę bez osobistych przepychanek. :arrow:

_________________
Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo – na pewno to zepsujesz. ░▒▓█▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄
Obrazek


01.04.2011, 19:50
Zobacz profil

Dołączył(a): 03.08.2009, 14:43
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 245
Podziękował: 0
Pomógł: 19

Silnik: ASZ-1.9 TDI 130KM
Skrzynia: KFK - 5b.
Samochód: FRESH
Rok prod.: 2003r.
Województwo: kujawsko-pomorskie
Post Re: Ukrycie korka od gazu
Witam.

Do "jacekpk".
Jeśli nie wiesz do kogo piszesz do zadaj chociaż sobie trochę trudu i użyj szukajki. Ja na tym forum nie jestem od pytania tylko od odpowiadania. Ja nie mam problemów, żeby cokolwiek naprawić, w przeciwieństwie do Ciebie gdzie nawet nie wiedziałeś jak naprawić sobie zamek w klapie: viewtopic.php?f=2&t=3875&p=133901#p133901 i to mnie ludzie z tego forum pytają o radę i piszą do mnie na skrzynkę. Ja tu naprawdę nie muszę być i jeśli ktoś sobie tego życzy mogę odejść. I tym postem kończę już "wycieczki OT".

Pozdrawiam


02.04.2011, 08:15
Zobacz profil

Dołączył(a): 31.03.2011, 10:12
Lokalizacja: Ruda Śląska
Posty: 30
Podziękował: 0
Pomógł: 1

Silnik: AUB-1.4 16V 101KM
Samochód: fresh
Rok prod.: 2002
Województwo: śląskie
Post Re: Ukrycie korka od gazu
Ja znowu mam nieco inaczej to rozwiązane, nie wykorzystując miejsca wlewu do baku benzyny ani dziurawienia zderzaka. Po prostu mam rurkę zamontowaną zaraz pod zderzakiem tak że na prawdę trzeba się mocno schylić żeby go zauważyć. Na stacji zawsze się pytają gdzie mam korek to mówię że pod zderzakiem, schyla się , obejdzie zderzak z jednej i z drugiej strony i znowu "gdzie mam korek", no to pokazuje ze na samym dole, po czym z reguły pracownik tankujący gaz używa kilku niecenzuralnych słów wymamrotanych pod nosem i klękając na jednym kolanie podłącza waz z gazem. Cóż no szkoda mi ich ale to nie ja zakładałem tak ten gaz, tym bardziej ze teraz już na większości stacji życzą sobie aby korek od gazu odkręcał i zakręcał właściciel :)


12.04.2011, 16:24
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL